Konzultace

Po mailu, telefonicky, osobně u vás ve škole. Zajímá nás, co vás trápí. Pomůžeme vám nastavit Ekoškolu ve vaší škole, aby přinášela radost 
i výsledky.

Úvodní konzultace

Je učená pro nově zapojenou školu. Koordinátoři programu Ekoškola nebo naši konzultanti si s vámi domluví termín návštěvy a přijedou přímo na vaší školu. Poradí vám, jak začít, a ukáží vám, jak pracovat se všemi materiály. Rychle a snadno nás můžete zkontaktovat ZDE.

Osobní konzultace

Pokud si nevíte s něčím rady, řešíte problém, potřebujete podporu či ujištění, že jdete správnou cestou, nabízíme vám naši návštěvu a konzultaci přímo ve vaší škole. Konzultace nabízíme jak individuální, tak společné.

Společná konzultace nebo společné setkání je forma spolupráce vhodná pro školky, které jsou z odlehlého regionu a nedaří se jim účast na semináři. Návod je jednoduchý: Domluvte se sousední nebo spřátelenou školkou nebo školkami (kontakty najdete na naší interaktivní mapě, případně kontakt zprostředkujeme z kanceláře), a setkejte se na jedné z vašich školek. Naši/vaši krajští koordinátoři vám pomohou s koordinací a rádi za vámi přijedou a proškolí vás, či vám pomohou s řešením různých situací.

Nebojte se si o konzultaci sami napsat, či zavolat. Nejsnáze je to možné prostřednictvím formuláře ZDE.

 

Jsme tu pro vás!

 

 

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

To budete koukat! Máme novinky z Ekoškolek! Učitelé, rodiče, zapojené školy, nezapojené školy přihlaste se a dostávejte svoji pravidelnou dávku inspirace!
Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci EHP fondů.
www.fondnno.cz a www.eeagrants.cz.