Semináře

Dozvíte se, jak se stát Ekoškolou krok za krokem, získáte inspiraci od kolegů z jiných škol, vzděláte se v odborných tématech.

Naším cílem je zprostředkovat vám zkušenosti s vedením Ekotýmu, tvorbou Analýzy, se sestavením Plánu činností i s realizací dalších kroků programu. Chceme vám pomoci řešit metodické problémy a nabízíme vám možnost vzdělávat se v environmentální výchově a ekoprovozu mateřských škol.  Důležitou součástí seminářů je ukázka vzorových materiálů, sdílení vlastních zkušeností a vzájemná inspirace.

Školení a semináře v školním roce 2018/2019

 

Ekoškola v kostce

Jste mateřskou školou, která se aktivně věnuje ekologickým aktivitám, a hledáte pro vaše aktivity smysluplné zastřešení?
Přijďte na náš seminář a seznamte se s mezinárodním programem Ekoškola, jeho cíli a filizofií. Setkání je určené pro nezapojené MŠ do programu Ekoškola. Setkání je akreditovaným seminářem, je zdarma a k dispozici bude drobné občerstvení, káva a čaj.

KDY: v úterý 14. května 2019,  v 13.00 - 17.00 
KDE: Tereza, vzdělávací centrum, Haštalská 17, Praha 1

Přihlaste se  zde.
Uzávěrka přihlášek je v pátek 10. května 2019. Zrušit přihlášení můžete  eva.maskova@terezanet.cz

 

Seminář dobré praxe 

Jste školka zapojená v programu Ekoškola a zajímá vás, jak program realizují v dalších školkách?
Přijdťe s námi sdílet i vaše zkušenosti a inspirovat se. Představíme vám, jak program funguje v 7-mi třídní MŠ Na Děkance v centru Prahy. Podíváme se na nové příklady i materiály, především ke krokům Analýza a Plán činností a budeme společně sdílet vše, na co při realizaci 7 kroků narážíte. Setkání je akreditovaným seminářem, je zdarma a k dispozici bude drobné občerstvení, káva a čaj.

KDY: pátek, 17. května 2019, 9:00 - 15:00
KDE: MŠ Na Děkance 130/2, Praha.

Pozvánku s odkazem na elektronickou přihlášku najdete zde.
Uzávěrka přihlášek je v úterý 14. května 2019.

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

To budete koukat! Máme novinky z Ekoškolek! Učitelé, rodiče, zapojené školy, nezapojené školy přihlaste se a dostávejte svoji pravidelnou dávku inspirace!
Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci EHP fondů.
www.fondnno.cz a www.eeagrants.cz.