Ekoškola vás vítá v novém školním roce

Doufáme, že jste během letních prázdnin načerpali dostatek energie do nového školního roku, a že jednou z radostí, která vás v následujících měsících čeká, bude spolupráce s Ekoškolou.

Ekoškola vás vítá v novém školním roce
Vloženo

Vítáme v programu nově zapojené mateřské školy a zároveň se těšíme na další spolupráci s mateřskými školami, které již program realizují. 

A co nás letos čeká?

  • Stále slavíme 10 let Ekoškoly a v této souvislosti vám chceme připomenout Světový den Ekoškol, který proběhne 7. 11. 2015. Naplánujte na tento den zajímavou akci v rámci témat, které řešíte, napište článek, ukažte se světu. Budeme rádi, když se zmíníte i o tomto kulatém výročí.
  • Již v tomto školním roce můžete získat titul Ekoškola. Termín pro podání žádosti je 28. 2. 2016.

Hlavním zdrojem informací pro vás je Zpravodaj Ekoškoly, webové stránky a Facebook Ekoškoly. Zpravodaj vám automaticky zasíláme každý měsíc e-mailem a čekají vás v něm pravidelné rubriky, inspirující příklady dobré praxe, grantové výzvy a další aktuality a odkazy. K dispozici jsou vám také krajští konzultanti Ekoškoly.

Nebojte se svěřit se se svými ekoškolími starostmi. Rádi vás přijedeme navštívit nebo odpovíme na dálku.

Náš univerzální kontakt: ekoskola@terezanet.cz.  

Obracejte se na nás s důvěrou. Jsme připraveni zodpovědět vaše dotazy, případně vám pomoci slovem i činem - návštěvou či konzultací.

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

To budete koukat! Máme novinky z Ekoškolek! Učitelé, rodiče, zapojené školy, nezapojené školy přihlaste se a dostávejte svoji pravidelnou dávku inspirace!
Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci EHP fondů.
www.fondnno.cz a www.eeagrants.cz.