Najdi si svého parťáka!

Potřebujete sdílet své radosti a strasti? Hledáte inspiraci? Chcete sami inspirovat? Zapojte se do naší výzvy a najděte si spřátelenou školku, ekotým, kamarády, zkrátka svého PARŤÁKA!

Najdi si svého parťáka!
Vloženo

Najdi si svého parťáka!

Tak zní výzva, kterou bychom v Ekoškole chtěli podpořit vzájemná setkávání mateřských škol. Tato setkávání přinášejí cennou výměnu zkušeností, podporu, inspiraci a hlavně pocit, že na to nejste sami. Ať už se jedná o práci v Ekoškole, nebo ve vzdělávání obecně.

Potřebujete sdílet své radosti a strasti? Hledáte inspiraci? Chcete sami inspirovat? 

Zapojte se do naší výzvy a najděte si spřátelenou školku, ekotým, kamarády, zkrátka svého PARŤÁKA!

Jak na to?

Vyšetřete si chvilku času a vyplňte následující dotazník. Vyplněním dotazníku nám umožníte zjistit vaše potřeby a také vaše možnosti, jak se do hledání spřátelené školky zapojit.

Co je cílem výzvy?

Propojit školky zapojené v programu Ekoškola, v rámci regionu i celé ČR. Nabízíme naši pomoc nejen při hledání vhodné školky, ale i se zorganizováním vzájemného setkání a s jeho náplní.

Odkud přišla inspirace k uskutečnění výzvy?

Přímo od vás. Při návštěvách na auditech, konzultacích i seminářích Ekoškoly. Také z projektů kolegiální podpory, kde jde především o učení praxí a z praxe. Tento způsob vzájemného získávání zkušeností považujeme v Ekoškole za velmi efektivní a přínosný.

Výzvou NAJDI SI SVÉHO PARŤÁKA! vás chceme podpořit a rozvinout kolegiální podporu mezi jednotlivými školkami.

Těšíme se na vaše odpovědi a na další spolupráci, protože (nejen) ve dvou se to lépe táhne!

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

To budete koukat! Máme novinky z Ekoškolek! Učitelé, rodiče, zapojené školy, nezapojené školy přihlaste se a dostávejte svoji pravidelnou dávku inspirace!
Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci EHP fondů.
www.fondnno.cz a www.eeagrants.cz.