Naučte se nové věci a získejte NOVOU UČEBNU - Projekt VELKÉ UCHO

Fantastická výzva pro MŠ zapojené do programu. Realizováním výzvy na téma zvuk a hluk si splníte část a možná i více z tématu Prostředí školy a jako bonus můžete získat novou akusticky ideálně vyladěnou učebnu.

Naučte se nové věci a získejte NOVOU UČEBNU - Projekt VELKÉ UCHO
Vloženo

Nemusíte nic vymýšlet, pouze se seznámit s našimi skřítky Hlučňáčky a Ticháčky, kteří vás provedou pracovním listem a připravenými aktivitami. O své putování se skřítky zaznamenejte do připraveného formuláře zdokumentujte fotograficky či na video a výsledek nám pošlete.  Zaujala Vás výzva? Čtěte dál!

Co vás v projektu VELKÉ UCHO čeká?   

Seznámení s našimi skřítky Ticháčky a Hlučňáčky a postupné plnění úkolů pracovního listu o zvuku a hluku. Během projektu vše zaznamenávejte do závěrečného dokumentu – popisujte, fotografujte a natáčejte na video.

Všechny informace podrobné informace naleznete ke staženi zde.

Je na Vás zda zapojíte jednu třídu či jen rozšířený Ekotým, ale důležité je, aby projekt byl užitečný a zábavný bez ohledu na to, zda nakonec uspějete. Třem úspěšným školám architektonicky navrhneme a akusticky během letních prázdnin upravíme jednu místnost. Jen upozorňujeme, že může dojít v ojedinělých případech k nutnosti výměny osvětlení.

Přihlášení do výzvy zasílejte emailem do 1. 4. 2016.

Předmět emailu nazvěte: PŘIHLÁŠKA - VELKÉ UCHO

Do emailu hlavně napište: Jméno vaší školy, kontakt a jméno na koordinátora (telefon, mail)

Dokončení projektu není závazné, i když se přihlásíte. Takže žádný stres.

Závěrečný dokument, kde popíšete, jak jste s dětmi prošli projektem Velké ucho zašlete (s fotkami atd.) emailem do 1. 5. 2016.

Vyhodnocení projektu bude oznámeno nejpozději 16. 5. 2016

Pro další informace nám neváhejte napsat či zavolat na telefon 603 435 029.

TEREZA a SAINT-GOBAIN, divize Ecophon, se v tomto projektu stávají partnery. Společně sdílíme myšlenku udržitelné budoucnosti a ochrany životního prostředí. Ecophon vyvíjí, vyrábí a dodává akustické výrobky a systémy, které přispívají ke zdravému vnitřnímu prostředí tím, že zvyšují celkový komfort a podporují vzdělávání osob. Akustické panely, které budou použity pro úpravy ve školkách, jsou vyrobeny ze skelného vlákna, které je kombinací více než 70% recyklovaného skla a plně obnovitelného pojiva na rostlinné bázi. Splňují ta nejnáročnější kritéria a doporučuje je mj. také Švédská asociace pro astma a alergie.

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

To budete koukat! Máme novinky z Ekoškolek! Učitelé, rodiče, zapojené školy, nezapojené školy přihlaste se a dostávejte svoji pravidelnou dávku inspirace!
Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci EHP fondů.
www.fondnno.cz a www.eeagrants.cz.