Přejeme dobrodružné a veselé prázdninové dny!

A doufáme, že na ekoškolu nezapomenete ani v době letního lenošení.

Přejeme dobrodružné a veselé prázdninové dny!
Vloženo

 Celý rok jsme pozorovali, jaké pokroky děláte v ekoškolkách a měli jsme z toho opravdu radost. Rádi bychom vám teď popřáli pohodové, prosluněné a dobrodružné letní dny! Rozkvetlé louky, voňavé lesy, bublající potoky, záhadná zákoutí venkovských chalup…

Už se tam vidíme s vámi! :)

 Je nám jasné, že probádáte nejednu novou zemi, kraj, městečko, vesničku, a je jedno, zda s rodiči, s kamarády, s babičkou a dědou nebo s nějakým vydařeným táborovým oddílem. Určitě to budou dva měsíce, které budou plné zážitků, co vydají nejmíň za dva roky.

 Budeme rádi, když na nás nezapomenete, a vždy, když narazíte na nějakou chytrou ekologickou vychytávku, napíšete nám o ní na náš Facebook. Skvělých nápadů není nikdy dost a s chutí se inspirujeme my i všichni sledující. Srdce, zasažené „ekoškolím „ duchem a zásadami šetrného a ekologického chování, určitě uvidí spoustu zlepšováků a drobných fíglů na každém kroku a ještě víc jich možná vymyslí.

Těšíme se na záplavu fotek, tipů na činnosti a zábavy, šetrné k přírodě, nebo třeba na celé projekty, které možná budete možná na nějakém táboře vymýšlet, a zkoumat, jak je přivést k životu (jak si třeba usnadníte na táboře vaření? Nebo jaké všechny suroviny je možné nasbírat na čaje a k vaření? Mňam!). Potěší nás i fotky z výletů, které podniknete v rámci šetrného cestovního ruchu, jsme otevření a zvědaví na vše, co vás o prázdninách potká a čím můžete inspirovat ostatní.

Ekoškola je životní styl, který máme už hodně hluboko pod kůží a vy určitě také, a díky vám může být i velmi příjemně nakažlivý.

Mějte krásné prázdniny a hurá do poznávání světa!

 

foto: Unsplash - Robert Collins

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

To budete koukat! Máme novinky z Ekoškolek! Učitelé, rodiče, zapojené školy, nezapojené školy přihlaste se a dostávejte svoji pravidelnou dávku inspirace!
Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci EHP fondů.
www.fondnno.cz a www.eeagrants.cz.