Těšíme se opět na spolupráci!

Vítáme všechny malé ekoškoláky a učitele v novém školním roce!
Vloženo

Prázdniny jsou sice pryč, ale léto nekončí! Jistě jste nabití čerstvou energií a nasbírali jste nemálo tipů a nápadů, které se vám v tomto školním roce budou v Ekoškolce hodit.

Ještě než začnete s plánováním, analýzami a dalšími kroky, podívejte se na našich webových stránkách, jaké novinky a aktualizace – věříme, že příjemné – náš tým v létě přichystal. Připravili jsme pro vás uživatelsky vstřícné online prostředí, komunikace by měla být co nejsnazší a nejpřehlednější, zkrátka chceme, abyste mohli odsunout byrokracii, odhodit zbytečné papíry a věnovat se dětem, ekologii a veselejším stránkám spolupráce.  Od tohoto září je snazší přihlásit se na seminář (najdete je ZDE) a konzultací (nově se můžete přihlásit ZDE), další novinkou je upravený systém auditů (podrobnosti ZDE). I nadále budeme na webu uveřejňovat ty nejzdařilejší příklady dobré praxe, těšíme se na ně. Posílat je spolu s fotografiemi můžete velmi jednoduše, prostřednictvím jednoho jediného formuláře ZDE.

Jako překvapení a uvítání na začátku školního roku máme připravené obrázkové otázky k analýze. Jedná se o testovací verzi pro MŠ, ale mohou je velmi dobře využít i ekotýmy na prvním stupni ZŠ, směle je tedy můžete navrhnout vyššímu stupni, pokud je vaše MŠ součástí větší školy.. Hrajte si, testujte, vzdělávejte se, materiály budeme publikovat co nejdříve.

Těšíme se na spolupráci, chceme program Ekoškola zas posunout o několik délek kupředu a vy jste naši nejdůležitější spojenci a inspirace. Pište nám, posílejte nám tipy, postřehy, nápady na zlepšení, prostě vše, o čem si myslíte, že bychom měli vědět.  Nejste-li si něčím jistí, chcete se zeptat, poradit, upřesnit nějakou informaci, určitě nám volejte či pište. Jsme tu pro vás.

Do dalšího roku tedy pravou nohou!

Váš tým Ekoškoly

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

To budete koukat! Máme novinky z Ekoškolek! Učitelé, rodiče, zapojené školy, nezapojené školy přihlaste se a dostávejte svoji pravidelnou dávku inspirace!
Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci EHP fondů.
www.fondnno.cz a www.eeagrants.cz.