Jak informovat rodiče

Při Analýze odpadů jsme s Ekotýmem přemýšleli, jak uceleně podat rodičům info o tom, co všechno školka dělá pro lepší nakládání s odpady. Vymysleli jsme brožurku, kde je vše o tom co-kde-a jak s odpady u nás ve školce funguje.

Název školky: Školička Kamarád Nové Veselí
Krok: Odpady
Téma: Informování a spolupráce

Rodiče totiž občas tápou v množství informací, kterými je mateřské školy zahlcují. I my se s tímto problémem potýkáme, a je vidět, že určitá zahlcenost a přesycenost je dnešním  "strašákem" našich životů. Co je platné, že máme všude nad koši nástěnky, co kam patří, že je o tom informujeme na schůzce s rodiči, když se pak stejně ve všem ztrácí. Brožurka je jednoduchá, mohou si ji v klidu přečíst doma a se svým dítětem společně probrat, v čem by mohli pomoci přírodě a jak mohou změnit svoje zažité stereotypy a postupy. Mrkněte na náš letáček, třeba vás to bude inspirovat. A nezapomeňte, tisk letáku můžete objednat v tiskárně na recyklovaný papír a určitě v levnějším nákladu než na domácí tiskárně. 

Autor: Monika Kovalská

Informování a spolupráce

MŠ Nové veselí - brožurka

Brožurka o odpadech pro rodiče

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

To budete koukat! Máme novinky z Ekoškolek! Učitelé, rodiče, zapojené školy, nezapojené školy přihlaste se a dostávejte svoji pravidelnou dávku inspirace!
Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci EHP fondů.
www.fondnno.cz a www.eeagrants.cz.