Plánujeme

S dětmi a rodiči jsme vytvořili krásný plán činností na téma VODA. Plán tvořili maminky z Ekotýmu a děti vybarvovaly obrázky.

Název školky: MŠ Doláková
Krok: Plán činností
Téma: Voda

S Ekotýmem jsme se sešli a s pomocí obrázků z analýzy a naší analýzy jsme tvořili plán činností. Zapojili jsme všechny členy ekotýmu. Maminky tvořili koláž. Zatím jsme dosáhli zakoupení sudů, a začínáme měnit chemické prostředky na ekoprostředky. Během příštího měsíce budeme s tatínky instalovat sudy na dešťovou vodu. Také jsme o prázdninách předělávali koupelny pro děti - toalety s 2 stupňovými toaletami, pisoáry. V prvním pololetí se nám také povedlo umístit 2 pítka na školní zahradě. S dětským ekotýmem jsme upravili nástěnky a vymysleli 20 pravidel ekotýmu na téma VODA. Nechte děti, aby vše vymýšlely samy. Je to pro ně zábavnější a moc se u toho pobavíte i vy.

Plán činností

Plánujeme

S dětmi a rodiči jsme vytvořili krásný plán činností na téma VODA. Plán tvořili maminky z ekotýmu a děti vybarvovaly obrázky.

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

To budete koukat! Máme novinky z Ekoškolek! Učitelé, rodiče, zapojené školy, nezapojené školy přihlaste se a dostávejte svoji pravidelnou dávku inspirace!
Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci EHP fondů.
www.fondnno.cz a www.eeagrants.cz.