Tvorba plánu činnosti k tématu PROSTŘEDÍ

Po analýze základních otázek a odprezentování výsledků napříč třídami jsme shrnuli výsledky a pustili se do plánu činnosti.

Název školky: Školička Kamarád Nové Veselí
Krok: Plán činností
Téma: Prostředí školy

Velký Ekotým Školičky Kamarád se schází nad důležitými otázkami, jako je vyhodnocení analýzy, tvorba plánu činnosti a vyhodnocování. Jako posila přicházejí i "hosté", kterými není nikdo jiný než další rodiče, kteří přijdou podpořit své děti - malé členy Ekotýmu. Na posledním setkání nás tak bylo 13. Po zpěvu hymny Ekoškoly malí členové ostatním odprezentovali, jakými otázkami se jejich třída zabývala a co bylo zjištěno. Pak už jsme se rozdělili do skupin. Část šla připravovat občerstvení nutné k dodání energie, část šla připravovat shrnutí analýzy a část chystala poster pro plán činnosti. Jakmile bylo vše hotovo, nad výsledky analýzy jsme dali hlavy dohromady, a vyhodnotili plusy a mínusy. Všichni jsme došli k závěru, že bychom prostředí školičky měli obohatit o rostliny v květináči a zapojit do zlepšování prostředí i děti. Také jsme vyhodnotili, že některé prostory jsou tmavé a snesly by novou výmalbu a změnu osvětlení. Po poradě, kdo - co -jak - a kdy - jsme vše zapsali do plánu činnosti. No a závěrem setkání bylo občerstvení zdravé a plné vitamínů. I když - děti si ovoce trochu "omočily" v roztopené čokoládě☺.

Plán činností

Tvorba plánu činnosti k tématu PROSTŘEDÍ

Po analýze základních otázek a odprezentování výsledků napříč třídami jsme shrnuli výsledky a pustili se do plánu činnosti.

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

To budete koukat! Máme novinky z Ekoškolek! Učitelé, rodiče, zapojené školy, nezapojené školy přihlaste se a dostávejte svoji pravidelnou dávku inspirace!
Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci EHP fondů.
www.fondnno.cz a www.eeagrants.cz.